domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
Згода на обробку персональних даних

Ця згода є юридично обов'язковою угодою.

Я, Реєструючись у базі даних domen-land.com.ua, даю згоду на обробку (а саме: збір, накопичення, систематизацію, зберігання, уточнення, використання, розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення) моїх персональних даних власника бази ПП Білоус Т.В., і доручаю власника у разі потреби повністю або частково опублікувати мої дані, згідно з чинним Публічним договором на надання та підтримку сервісу реєстрації доменних імен. Надаючи дану згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, зазначених при реєстрації, їх своєчасне оновлення, а також зобов'язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України у сфері захисту персональних даних.

Я згоден з тим, що надана мною інформація, згідно з Публічним договором на надання та підтримку сервісу реєстрації доменних імен, може бути отримана третіми особами у будь-який час у порядку, визначеним регламентом публічного Публічного договору на надання та підтримку сервісу реєстрації доменних імен. ПП Білоус Т.В. має право надавати доступ та надсилати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Я згоден, що моя контактна інформація може бути використана як контактна інформація в публічному сервісі WHOIS-сервісі, у тому числі у знеособленому вигляді.

Я підтверджую, що ознайомлений та погоджується з тим, що: Мета обробки Метою обробки персональних даних є адміністрування адресного простору українського сегменту мережі Інтернет та забезпечення функціонування доменних імен. Обробка персональних даних Інформація у базі даних domen-land.com.ua обробляється у суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних. Термін обробки персональних даних Персональні дані будуть оброблятись тільки на час їх використання для виконання мети сервісу domen-land.com.ua, і можуть бути знеособлені або знищені у випадках, передбачених умовами використання сервісу domen-land.com.ua, відповідними регламентами, а також законодавством України.

Знищення персональних даних Власник персональних даних має право, якщо він зареєстрований у системі та його дані використовується для цілей обробки сервісу не менше 60 (шістдесят) днів видалити їх з бази даних domen-land.com.ua, а пов'язані з ним персональні дані рахувати для яких закінчився термін зберігання та згідно із Законом України "Про захист персональних даних" знищити їх у порядку, передбаченому законодавством України про захист персональних даних.

Права суб'єкта персональних даних Мої права як суб'єкта персональних даних, зазначені у статті 8 Закону України "Про захист персональних даних". Зміст моїх прав як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України "Про захист персональних даних" мені відомий та зрозумілий.

 перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.